Villanyszerelő / karbantartó- Üllő

Azonnal

A munkavégzés helye:

Üllő

Azonosító:

SPAR Mo.kons-2023-046337

Feladatok:

  • A raktárház eszközeinek és berendezéseinek karbantartása és folyamatos ellenőrzése.
  • Eseti hibák elhárítása
  • Gépházakban működő berendezések állapotának napi ellenőrzése
  • Hűtött területeken beépített cseppvíz elvezető rendszer ütemezett karbantartása, tisztítása
  • Akkumulátorok szakszerű töltése, karbantartása

Amit elvárunk:

  • Villanyszerelő végzettség
  • MS Office alapfokú ismerete.
  • Épület karbantartásban, üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Előnyként értékeljük az érettségi bizonyítványt, targoncavezetői jogosítványt, hegesztő képesítést

Amit kínálunk:

  • Azonnali, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált munkakörülmények, támogató, családias közeg, dinamikus csapat
  • Stabil háttér és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Átfogó betanulási program
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatás:
  • 13. havi fizetés
  • SPAR dolgozói kedvezmény, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig.
  • Hűségprogramunk keretén belül elismerjük a régóta nálunk dolgozó munkatársak lojalitását (SZÉP-kártya juttatás)
  • Munkába járásodat, ingyenes céges autóbusszal az alábbi településekről tudjuk biztosítani: Abony, Albertirsa, Budapest, Cegléd, Ceglédbercel, Csévharaszt, Dabas, Ecser, Gödöllő, Gyömrő, Isaszeg, Kóka, Maglód, Mende, Monor, Monorierdő, Nagykáta, Nyáregyháza, Pécel, Pilis, Sülysáp, Szajol, Szentmártonkáta, Szolnok, Tápióbicske, Tápiószecső, Tápiószentmárton, Törökszentmiklós, Üllő, Vasad, Vecsés
  • Helyközi járat esetén bérlettámogatást is biztosítunk.
  • Amennyiben lakóhelyedről nem közlekedik céges buszjárat, saját gépkocsival történő bejárásod a törvényben meghatározott 15 Ft/km helyett, bruttó 40 Ft/km díj megfizetésével támogatjuk.