Szállítási adminisztrátor

Azonnal

Bicske

Tapasztalat:

Nem szükséges szakmai tapasztalat

Azonosító:

Logisztika-2015-005437

Feladatok:

  • Adminisztrátori feladatok ellátása három műszakos munkarendben.
  • Adatrögzítés, menetokmányok kiadása.
  • Fuvarszervező munkatársak napi munkájának segítése.
  • Logisztikai területen dolgozó kollégákkal történő napi szintű kapcsolattartás szóban és írásban egyaránt.

Amit elvárunk:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség,
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, kiváltképp MS Office ismeret
  • Nagyfokú precizitás, pontosság adminisztráció terén.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem mellett,
  • 13. havi juttatást
  • 10% kedvezményt a SPAR és INTERSPAR üzleteinkben
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
  • Ingyenes céges buszjáratot Budapest, Tata és Tatabánya térségéből/ gépjármű üzemanyagtérítést nettó 35 Ft/km
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget