Junior gazdasági projekt munkatárs

Azonosító:

Számvitel-2021-031786

Feladatok:

  • Részvétel a gazdasági területet érintő projektekben, projektvezetés aktív támogatása, projekt adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Felhasználói dokumentációk, oktatóanyagok és állapotjelentések készítésében való közreműködés
  • Folyamatjavító javaslatok kidolgozása, programok tesztelése
  • A felhasználók által jelzett munkafolyamatokban és kapcsolódó rendszerekben észlelt hibák javíttatása
  • Ticket rendszer/Service Manager kezelése
  • Munkatársak/Felhasználók támogatása
  • Kapcsolattartás és együttműködés társosztályokkal és a nemzetközi központtal

  • Felsőfokú gazdasági szakirányú, vagy gazdasági informatikus végzettséggel rendelkezel vagy utolsó éves szakirányos hallgatóként a gyakorlatban is szeretnéd kipróbálni magad
  • Aktív, minimum középszintű német és/vagy angol nyelvtudást
  • Excel és PowerPoint programokat magabiztosan használod
  • Rendszerszemléletű gondolkodás és jó elemzőkészség jellemez
  • Proaktívan, önállóan dolgozol
  • Nem ijedsz meg az új kihívásoktól, ha feladataid ellátáshoz új ismeretekre kell szert tenned
  • Előnyt jelent:
  • SAP ismerettel rendelkezel
  • Dolgoztál már projektben vagy rendelkezel korábbi hasznos tapasztalatokkal a pozícióhoz köthető területen
  • Adatbázis/SQL lekérdezésben, EXCEL makro programozásban jártas vagy

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Rugalmas munkavégzést
  • Versenyképes jövedelmet