Controller

Controller

Leírás:

Controller

Azonosító:

Számvitel-2021-029028

Foglalkozás:

  • Egyes üzleti területek, folyamatok önálló elemzése
  • Kereskedelmi mutatók elemzése, anomália keresés
  • Döntéselőkészítő anyagok, prezentációk készítése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a különböző üzleti területekkel
  • Rendszeres és ad- hoc riportok készítése a vállalat vezetése és a nemzetközi központ számára
  • Költség- és bevételtervezés, előrejelzés
  • Terv/tény eltérések elemzése
  • Főkönyvi egyeztetések és elhatárolások készítése
  • Részvétel helyi és nemzetközi projektekben
  • Hatékonyság javítási javaslatok kidolgozása

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • VBA programozási és magabiztos Excel ismeretek
  • Középfokú német vagy angol nyelvtudás
  • Jó analitikus készség, rendszerszemlélet
  • Gyors és pontos munkavégzés
  • Képesség a feladatok priorizálására
  • Terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Előnyt jelent:
  • MicroStrategy rendszer ismeret
  • Gyakorlat Power Point használatban
  • SAP FI/CO, BW ismeret
  • Tapasztalat a menedzsmenttel való együttműködésben
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet, modern munkaeszközöket és home office lehetőséget