Pénzügyi asszisztens

Azonosító:

Számvitel-2021-028273

Foglalkozás:

  • Partnertörzs kezelés
  • Ajándékkártyával kapcsolatos teendők
  • Követeléskezeléshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Eseti jelleggel egyéb pénzügyi feladatokban való részvétel
  • Kapcsolattartás és együttműködés a különböző üzleti területekkel, partnerekkel
  • Részvétel helyi és nemzetközi projektekben

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (pénzügyi, számviteli vagy gazdasági területen)
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű Excel ismeret
  • Képesség a feladatok priorizálására
  • Terhelhetőség és proaktivitás
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Előnyt jelent:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Középszintű német vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet