Pénzügyi munkatárs

Azonosító:

Számvitel-2020-023263

Foglalkozás:

  • Követeléskezeléshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Fizetési felszólítások menedzselése
  • Eseti jelleggel egyéb pénzügyi feladatokban való részvétel
  • Könyvvizsgálatban való együttműködés
  • Kapcsolattartás és együttműködés a különböző üzleti területekkel, partnerekkel
  • Részvétel helyi és nemzetközi projektekben

  • Min. középfokú szakirányú végzettség (pénzügyi, számviteli vagy gazdasági)
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű Excel használat
  • Képesség a feladatok priorizálására
  • Terhelhetőség, proaktív és pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Az elbírálásnál előnyt jelent:
  • Főiskolai/egyetemi végzettség
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Középszintű német vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
    Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
    Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
    Versenyképes jövedelmet