Junior könyvelő

Azonosító:

Számvitel-2019-015787

Foglalkozás:

  • Bejövő beruházási számlák formai, tartalmi ellenőrzése
  • Beruházási számlák könyvelése, egyeztetése a társosztályokkal
  • A tárgyi eszköz nyilvántartás folyamatos vezetése, állományváltozások feldolgozása (aktiválás, selejtezés, értékesítés)
  • A befejezetlen beruházások állományának folyamatos ellenőrzése
  • Főkönyvi egyeztetések elvégzése
  • Részvétel a könyvvizsgálati folyamatokban
  • Tárgyi eszközökről adatszolgáltatás a társosztályoknak, kimutatások készítése

Amit elvárunk:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Magasszintű MS Office ismeret és erős Excel tudás
  • Precizitás, pontosság és megbízható munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Hatékony munkaszervezés és időbeosztást, valamint önálló munkavégzésre való igény és képesség
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Előnyként kezeljük:
  • SAP program (tárgyieszköz modul) ismeretet
  • Mérlegképes könyvelői képesítést
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatot
  • Német nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet
  • Modern munkaeszközöket