Büfé Pénztáros

Azonnal

Azonosító:

SPAR Mo.kons-2022-035474

Feladatok:

  • A kantinba érkező kollégák gyors és kedves kiszolgálása
  • Pénztárosi és pénztárhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Árufeltöltési, árukezelési és kiszolgálási feladatok
  • Készétel elkészítési feladatok, kávéfőzés, alkalmanként konyhai feladatok
  • Élelmiszerbiztonsági, fogyasztóvédelmi előírások betartása, nyomon követhetőség biztosítása

Amit elvárunk:

  • Középszintű kereskedelmi végzettség
  • Pénzkezelésben való jártasság
  • Saját gépkocsi a munkába járáshoz
  • Téged keresünk, ha megbízhatóan, lendületesen végzed a rád bízott feladatokat és lelkes, pozitív mosolygós személyiség vagy
  • Előnyt jelent: Vendéglátásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, bejelentett főállás
  • Kiszámítható, versenyképes bér
  • Az alapjövedelmen kívüli számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
  • Egyéni munkába járás támogatása
  • Munkaidő: Hétfő és péntek 06:00- 17:00 Között váltott műszakokban, napi 8 órában