Adatelemző

Adatelemző

Leírás:

Adatelemző

Azonosító:

SPAR Mo.kons-2021-028186

Foglalkozás:

  • Nagyobb adathalmazokon alapuló, összetettebb elemzések készítése, üzletileg értelmezhető konklúziók levonása
  • Döntés előkészítő anyagok összeállítása
  • Adatelemzéssel kapcsolatos projektekben, folyamat fejlesztésben való aktív részvétel
  • Self-service jelleggel működő riporting eszközök karbantartása, üzemeltetése
  • Adatgyűjtés, adattisztítás és adatfeldolgozás
  • Adatbázisok kezelése, karbantartása, bővítése
  • Kimutatások, prezentációk előkészítése és bemutatása
  • Együttműködés a társosztályokkal, különböző üzleti területek munkájának támogatása

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú gazdasági vagy matematikai végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat valamilyen BI riporting rendszerrel
  • Analitikus, elemzési feladatok elvégzésében szerzett gyakorlat
  • Proaktivitás, képesség önálló gondolkodásra, munkavégzésre
  • Analitikus gondolkodásmód, összefüggések felismerése
  • Tapasztalat analitikus, elemzési feladatok elvégzésében
  • Alapvető SQL ismeretek
  • Előnyt jelent:
  • Python és/vagy VBA ismeret
  • Adatvizualizációs tapasztalat
  • Microstrategy rendszer ismeret
  • FMCG szektorban, kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet