Fenntarthatósági koordinátor

Azonosító:

SPAR Mo. Kft-2024-049286

Feladatok:

  • A SPAR Magyarország hosszútávú fenntarthatósági stratégiájának támogatása a fenntarthatósági specialista irányítása alatt, a releváns társosztályokkal együttműködésben
  • A holding- és ország-szintű fenntarthatósági jelentés adatszolgáltatásának és elkészítésének támogatása
  • A társadalomhoz, a környezethez és a vállalatirányításhoz köthető fenntarthatósági projektek koordinálása, hozzájuk kapcsolódó akciótervek készítése
  • Társadalmi felelősségvállalási kampányok koordinálása és teljes körű megvalósítása
  • Részvétel a projektek marketingkommunikációjának előkészítésében

  • Felsőfokú gazdasági területen szerzett végzettséget (fenntarthatósági területen végzett tanulmányok előnyt jelentenek)
  • Aktív és magabiztos angol nyelvtudást szóban és írásban egyaránt (a német nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel)
  • Elkötelezettséget és érdeklődést a fenntarthatóság iránt
  • Szakterületet érintő információk szintetizálását, információk strukturálását, innovatív szemléletet, proaktivitást és együttműködést
  • Kiváló szervező képességet és projektirányítási tapasztalatot
  • Magas szintű MS Office ismereteket

Amit kínálunk:

  • 13. havi juttatást
  • SPAR dolgozói kedvezmény, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
  • Ingyenes céges buszjáratot Budapest, Tata és Tatabánya térségéből vagy gépjármű üzemanyagtérítést br. 40 Ft/km
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Home office lehetőséget
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Nyelvtanulási lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod