Fenntarthatósági specialista

Azonosító:

SPAR Mo. Kft-2021-031287

Feladatok:

  • A SPAR Magyarország hosszútávú fenntarthatósági stratégiájának létrehozása és megvalósítása a releváns társosztályokkal együttműködésben
  • A holding-szintű éves fenntarthatósági jelentés magyarországi szeletének koordinálása, az adatszolgáltatás irányítása és ezek kapcsán együttműködés az anyavállalattal, valamint a nemzetközi audit-partnerrel
  • A SPAR Magyarország önálló fenntarthatósági jelentésének elkészítése, együttműködésben a hazai és nemzetközi audit-partnerekkel
  • Fenntarthatósági projektek koordinálása, hozzájuk kapcsolódó akciótervek készítése
  • A projektek és folyamatok hatékonyságának mérése, nyomon követése
  • Részvétel a projektek marketingkommunikációjának előkészítésében és megvalósításában
  • Részvétel a releváns stakeholderekkel történő, PA jellegű kommunikáció előkészítésében
  • A vállalat fenntarthatósági stratégiájának népszerűsítése különböző formában (konferencia előadások, egyetemi előadások, sajtóesemények, stb.)

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú gazdasági területen szerzett végzettséget
  • Aktív és magabiztos angol nyelvtudást szóban és írásban egyaránt
  • Innovatív szemléletet, proaktivitást
  • Kiváló szervező képességet, projekt- és csapatirányítási tapasztalatot
  • Magas szintű MS Office ismereteket
  • Előnyt jelent:
  • Vállalati fenntarthatósági audit menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Fenntarthatósági stratégiaalkotás (ESG, SDG, stb.) menedzselésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési és előrelépési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet