Marketing asszisztens

Azonosító:

PR-2021-031907

Feladatok:

  • SPAR marketingkommunikációs csapat munkájának támogatása
  • Akciós szórólapok elkészítésének folyamatában való részvétel
  • Szórólapokba szükséges termékminták fotózásának koordinálása: fotóminták bekérése és kiküldése, excel táblázatok vezetése
  • Boltnyitó és támogató kiadványok elkészítésében való részvétel
  • Kuponakciók előkészítése – grafika terveztetés, boltvezetői tájékoztatók kiírása
  • Bevásárlóközpontok marketing aktivitásaiban való részvétel koordinálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés beszerzőkkel, értékesítési kollégákkal, reklámügynökséggel és fotóstúdióval

  • Felhasználó szintű Excel ismeret, magabiztos adatbázis kezelési képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Komplex szemlélet, felelősségteljes munkavégzés
  • Kreativitás, jó kommunikációs és szervezőkészség, csapatmunka
  • Előnyt jelent:
  • Marketing szakirányú végzettség
  • Marketing vagy kommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet