Vállalati jogász

Azonnal

Azonosító:

Jogügy-2022-035254

Feladatok:

  • Polgári jogi, társasági jogi, gazdasági jogi kérdésekben állásfoglalás, tanácsadás
  • Szerződések előkészítése, véleményezése
  • Jogi képviselet bíróságok, hatóságok előtt
  • Együttműködés a társosztályokkal

Amit elvárunk:

  • Jogi egyetemi végzettséget és jogi szakvizsgát
  • A fenti jogterületeken szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalatot
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudást
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket
  • Jó elemzési és problémamegoldó készséget, proaktív gondolkodást
  • Gyors, megbízható és önálló munkavégzést
  • Jó kommunikációs készséget
  • Csapatjátékosságot
  • Előnyt jelent: Kereskedelmi cégnél szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Home office lehetőséget
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Nyelvtanulási lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod