Kiskereskedelmi IT szakértő

Azonosító:

Informatika-2022-033762

Feladatok:

  • Kiskereskedelmi rendszerhez tartozó IT alkalmazások tesztelése, bevezetése és menedzsmentje
  • Aktív részvétel nemzetközi projektekben, projektvezetői szinten is
  • Nemzetközi kapcsolattartás az szervezeten belül
  • Konzultáció, tanácsadás és kapcsolattartás belső ügyfelekkel, kollégákkal

  • Felsőfokú végzettséget szereztél és/vagy releváns szakmai gyakorlattal és/vagy erős IT affinitással rendelkezel
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvismerettel rendelkezel, amit szívesen használsz szóban és írásban egyaránt
  • Kommunikációs képességeid kiválóak, és fél szavakból is megérted az ügyfelek kéréseit
  • Motiváló számodra új területek megismerése
  • Tudsz nemzetközi csapatban, de önállóan döntéseket hozva is dolgozni
  • Proaktív munkavégzés jellemez
  • Előnyt jelent:
  • Nemzetközi projekt tapasztalat/gyakorlat
  • Magyar kiskereskedelmi IT rendszerek, azok folyamatainak ismerete
  • Fejlesztési/tesztelési/publikálási tapasztalatok
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • 13. havi juttatást
  • 10% kedvezményt a SPAR és INTERSPAR üzleteinkben
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
  • Gépjármű üzemanyagtérítést: br. 35 Ft/km
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Home office lehetőséget
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Nyelvtanulási lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod