IT üzemeltető

Azonosító:

Informatika-2021-031901

Feladatok:

  • Informatikai eszközök és alkalmazások távoli és helyszíni üzemeltetése országosan
  • Felhasználók támogatása és incidenskezelés, akár távoli hibaelhárítással
  • IT projektekben való közreműködés (infrastruktúra és alkalmazások fejlesztése) nemzetközi csapattal együttműködve

Amit elvárunk:

  • Középfokú szakirányú végzettséget
  • Rendszergazdai gyakorlatot vagy erős IT affinitást
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvismeretet, amit szívesen használsz szóban és írásban is egyaránt
  • Kiváló kommunikációs képességet, fél szavakból is megérted az ügyfelek kéréseit
  • Motivációt számodra új területek megismerése
  • Tudsz nemzetközi csapatban, de önállóan döntéseket hozva is dolgozni
  • Proaktivitás jellemez
  • Nem okoz gondot számodra az utazás és készenléti munkarend
  • Előnyt jelent:
  • Német nyelvtudás
  • Hálózati ismeretek
  • Windows szerverek üzemeltetési tapasztalata

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört s ehhez szakmai támogatást biztosítunk
  • Átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
  • Változatos feladatokkal, folyamatos szakmai fejlődéssel, családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk rugalmas home-office lehetőséggel
  • Munkavégzésedhez gépjárművet biztosítunk magánhasználati lehetőséggel
  • Versenyképes jövedelem