Szoftvermérnök

A munkavégzés helye:

Budapest

Azonosító:

Informatika-2021-026996

Foglalkozás:

  • Szoftver alkotórészek és applikációk fejlesztése, főleg Java fejlesztői környezetben
  • Specializálódás valamely kiemelt területen (pl.: e-Commerce, mobilapplikációk, website-ok, ERP, kassza szoftver, stb.)
  • Meglévő szabványaink és folyamataink folyamatos fejlesztése
  • Aktív részvétel a csoporton belül a funkciófejlesztésben és támogatásban (L3), E2E felelősség vállalással

  • Több éves, releváns szakmai tapasztalatod van az IT szektorban, emellett rendelkezel a szükséges képesítésekkel és képzésekkel
  • Gyakorlati webfejlesztési és Java fejlesztési tapasztalattal rendelkezel
  • Szeretsz csapatban dolgozni, és könnyen együtt tudsz működni másokkal, de képes vagy az önálló, proaktív munkára is
  • Pontosan tudod, hogy mit jelent a minőségi munkavégzés
  • Folyékonyan beszélsz angolul, írásban és szóban
  • Előnyt jelent: Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével
  • Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
  • Változatos feladatokon keresztül bővítheted tudásod
  • Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben