IT rendszergazda

Azonosító:

Informatika-2021-026401

Foglalkozás:

  • A SPAR IT rendszereinek és szolgáltatásainak üzemeltetése, bejelentések megoldása ticket rendszeren vagy telefonon keresztül, illetve távmenedzsment eszközökkel.
  • A hozzárendelt bejelentések, események lezárásig történő végig követése, csapatmunka, és szükség esetén a feladatok eszkalálása a magasabb technikai, gyártói vagy management szint felé.
  • Ticket rendszer aktív használata.
  • Kliens gépek, laptopok, PC-k, tabletek, okostelefonok teljeskörű menedzselése.
  • Active Directory menedzsment
  • Felhasználókkal kapcsolattartás
  • IT biztonságtechnikai előírások betartása és ezzel kapcsolatos feladatok végrehajtása

Amit elvárunk:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft desktop és szerver környezet ismerete
  • Infrastruktúra szolgáltatások, illetve Microsoft technológiákon alapuló vállalati rendszerek (pl. levelezés, adatbázis kezelés, kliens menedzsment, monitoring rendszer) ismerete
  • kitartó vagy és jól együtt tudsz működni a felhasználókkal
  • csapatjátékos vagy
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előnyt jelent: Alapszintű hálózati ismeretek
  • Apple technológiák alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével
  • Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
  • Változatos feladatokon keresztül bővítheted tudásod
  • Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésben