Húsüzemi részlegvezető

Azonosító:

Húsü.term.-2021-031282

Feladatok:

  • Termelő üzemegységben történő munkálatok szervezése és irányítása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel
  • Termékelőállítási folyamatok felügyelete a minőségbiztosítási szabályok betartása mellett
  • A vezetés támogatása termékfejlesztési kérdésekben, részvétel a döntés előkészítésében
  • Napi ügyintézési feladatok elvégzése és kimutatások készítése

Amit elvárunk:

  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Szakirányú végzettség (élelmiszermérnök és/vagy technikus)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Saját gépkocsi szükséges a munkába járáshoz
  • Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Húsiparban szerzett tapasztalat
  • 2-3 éves vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Változatos feladatokat, folyamatos szakmai fejlődést, előrelépési lehetőséget

  • Családias, támogató munkahelyi légkört
  • Versenyképes jövedelmet