HR projekt koordinátor

Azonosító:

HR oszt.-2021-031379

Feladatok:

  • HR rendszerekkel és folyamatokkal kapcsolatos hazai és nemzetközi projektek menedzselése, koordinálása
  • Vállalat által elindított HR projektek, illetve azok lokális feladatainak vezetése
  • HR Projektekben való részvétel, ellenőrzés, bevezetés
  • Projekt-adminisztráció, projektriportok összeállítása, feladatokhoz kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • Projektek során az új piaci és fejlesztési lehetőségek, tapasztalatok és visszajelzések gyűjtése és visszacsatolása
  • Projektprezentációk, jóváhagyó és értékelő anyagok kidolgozása
  • Munkatársak/Felhasználók támogatása, alkalmazott rendszerek oktatása
  • HR folyamatfejlesztésben való részvétel-, illetve folyamatfejlesztésekre való javaslattétel

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettséget, preferáltan HR vagy IT területen
  • HR folyamatokban, fejlesztésekben szerzett szakmai tapasztalatot
  • B kategóriás jogosítványt
  • Német vagy angol középszintű nyelvtudást (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office felhasználó szintű ismeretét
  • Hatékony időmenedzsmentet
  • Strukturáltságot és rendszerszemléletet
  • Proaktív, önálló munkavégzést
  • Agilis és innovatív személyiséget és gondolkodást
  • Előnyt jelent:
  • Projektmenedzsment szoftverekben és projektmenedzsmentben szerzett jártasságot
  • SAP HR rendszer- valamint Totara rendszer ismeretét

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Rugalmas munkavégzést (Home office lehetőséget)
  • Versenyképes jövedelmet