Gasztro beszerző

A munkavégzés helye:

Üllő

Azonosító:

Convenience-2022-035252

Feladatok:

  • A szortiment biztosításához szükséges hazai és import szállítói források felkutatása, optimális szortiment kialakítása
  • Szállítói tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződések megkötése
  • Javaslat kidolgozása és részvétel az éves tervek előkészítésében
  • Promóciók szervezése
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Napi szintű cikk kezelés rendszerben (belistázás, árak, módosítások)
  • Convenience üzemi beszerzői csapat támogatása

Amit elvárunk:

  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudást
  • Erős Excel ismeretet
  • Kiváló tárgyaló- és elemzőkészséget
  • Proaktív és agilis személyiséget
  • Rugalmas, gyors reagálást a vásárlói és a piaci igényekre
  • Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági/kereskedelmi/vendéglátóipari területen szerzett)
  • Multinacionális vállalatnál beszerzői területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 13. havi juttatást
  • Ingyenes üzemi étkezés
  • 10% kedvezményt a SPAR és INTERSPAR üzleteinkben
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
  • Gépjármű üzemanyagtérítést br. 35 Ft/km
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod