Szakács

Szakács

Leírás:

Szakács

Azonosító:

Büfé-2022-036948

Feladatok:

  • Melegkonyhai termékek recept szerinti elkészítése
  • Munkafolyamatok szervezése, irányítása
  • Alapanyagok rendelésében való részvétel
  • Konyhai gépek és berendezések ismerete, használata
  • HACCP előírások betartása és betartatása

Amit elvárunk:

  • Releváns minimum középszintű végzettséget
  • Hasonló munkakörben és vendéglátásban szerzett tapasztalatot
  • Önállóság és szervezett munkavégzést
  • Téged keresünk, ha megbízhatóan, lendületesen végzed a rád bízott feladatokat és lelkes, pozitív személyiség vagy

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Kiszámítható, versenyképes bér
  • Egyéni munkába járás támogatása br. 35 Ft/km
  • Az alapjövedelmen kívüli számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
  • Kulturált munkakörülmények, támogató közeg
  • Munkaidő: H-P 06:00- 17:00 Között váltott műszakokban, napi 8 órában.