Büfé raktáros

Azonosító:

Büfé-2022-036947

Feladatok:

  • Áruátvétel, áruk szakszerű tárolása és kihelyezése
  • Selejtes visszáruk kezelése és leltározási feladatok
  • Mosogatógépek és egyéb berendezések előírásszerű használata
  • Edények és evőeszközök tisztítása

Amit elvárunk:

  • 8 általános végzettség
  • Nem jelent problémát a fizikai munkavégzés
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Terhelhetőség és csapatjátékosság
  • Együttműködő hozzáállás
  • Előnyt jelent:
  • Vendéglátásban vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Kiszámítható munkaidő beosztás
  • Az alapjövedelmen kívüli számos juttatás (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
  • Egyéni munkába járás támogatása
  • Munkaidő: H-P 06:00- 17:00 Között váltott műszakokban, teljes vagy részmunkaidőben