Beszerzési készlet asszisztens

azonnla

Azonosító:

Besz.NF-2022-035584

Feladatok:

  • A beszerzők által lefoglalt szállítói mennyiségek üzletek közötti szétosztása
  • SAP alapú árugazdálkodási rendszerünk kezelése key-user szinten
  • Nemzetközi SAP alapú árugazdálkodási rendszer kezelése, rendelések leadása
  • Leosztótáblák és riportok készítése (Excel)
  • Rendelések leadása SAP alapú árugazdálkodási rendszeren keresztül
  • Kapcsolattartás a beszerzőkkel, értékesítőkkel, raktárakkal
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a nemzetközi beszerzéssel

Amit elvárunk:

  • Magas szintű Excel ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés és komplex látásmód
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Előnyt jelent:
  • Felsőfokú végzettség
  • Beszerzésben vagy logisztikában szerzett tapasztalat
  • Középszintű német vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • 13. havi juttatást
  • 10% kedvezményt a SPAR és INTERSPAR üzleteinkben
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
  • Ingyenes céges buszjáratot Budapest, Tata és Tatabánya térségéből. Céges gépjármű által nem értintett települések esetében gépjármű üzemanyagtérítést br. 35 Ft/km
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Home office lehetőséget
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Nyelvtanulási lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod