Junior szortiment manager

Azonosító:

Besz.NF-2021-031296

Feladatok:

  • Részvétel az áruterülethez tartozó promóciók szervezésében és a szállítói tárgyalásokon
  • Árrés, forgalom és szortiment elemzések létrehozása
  • Szerződések előkészítése, prezentációk összeállítása

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves beszerzői pozícióban szerzett tapasztalat
  • Aktív és minimum középfokú az angol nyelvtudás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Magabiztosan kezeled az MS Office-t
  • Képes vagy az önálló és proaktív munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű vállalatnál
  • Önálló, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört s ehhez szakmai támogatást nyújtunk
  • Változatos feladatokkal, családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Versenyképes jövedelmet