Segédanyag raktáros

Azonnal

Azonosító:

SPAR Mo.kons-2022-036770

Feladatok:

  • Beérkező termékek átvétele, elhelyezése a raktárban
  • Termékek terv szerinti összekészítése és átadása a társ területek számára
  • Visszáru kezelése
  • Raktári rend fenntartása

  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás, megbízhatóság és terhelhetőség
  • Saját gépjármű a munkába járáshoz
  • Előny: targoncavezetői engedély és raktározási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő vállalkozásban
  • Kiszámítható munkaidő: H-P 08:00-17:00 között
  • Átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk
  • Munkába járás költségtérítése, napi 2x ingyenes étkezés biztosítása