Gasztro termékfejlesztő

Azonosító:

SPAR Mo.kons-2019-015915

Foglalkozás:

  • A SPAR gasztro egységeit érintő termékfejlesztési folyamatok felülvizsgálata, tervezése
  • A gyártási folyamatok felülvizsgálata és optimalizálása, valamint a félkész és késztermékek tesztelése: grill termékek próbasütése, veszteségek meghatározása
  • Szortiment optimalizáció: napi, heti menü tervezése a szezonális alapanyagokat figyelembe véve
  • Közreműködés a gasztro áruterületeket érintő oktatásokban, termék technológiák oktatása a gasztro egységek dolgozóinak
  • Receptúrák készítése, jelenlegi receptúrák optimalizálása, javaslattétel új termékek bevezetésére
  • Gasztro területet érintő projektben, beruházásban való aktív részvétel a berendezések kiválasztásától a szortiment meghatározásáig

Amit elvárunk:

  • Szakács munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jelenlegi technológiák ismerete
  • Erős Excel tudás, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktív, dinamikus, vevőorientált beállítottság és innovatív gondolkodásmód
  • Rugalmas, gyors reagálás a vásárlói és a piaci igényekre
  • Előnyként értékeljük:
  • Angol vagy német nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget
  • Teljesítményt elismerő vállalati kultúrát
  • Versenyképes jövedelmet
  • Modern munkaeszközöket