Szerviztechnikus ( Budapest)

Azonnal

A munkavégzés helye:

Budapest

Tapasztalat:

Szakmai tapasztalat szükséges

Azonosító:

SPAR Mo.kons-2022-035732

Feladatok:

  • Eseti javítások, hibafeltárások elvégzése (kisebb villanyszerelési, épületgépészeti, egyéb általános szerelési-gondnoki jellegű munkák)
  • Karbantartási feladatok proaktív keresése (kereskedelmi egységekben történő javítás alkalmával, az egyéb berendezések szemrevételezése, üzemszerű működésének ellenőrzése)
  • Anyagbeszerzési feladatok (üzemeltetési vezető és a helyettese által megadott, valamint a munkavégzéshez szükséges anyagok vásárlása, szállítása)
  • Elvégzett feladatok dokumentálása, anyagfelhasználás nyilvántartása
  • Munkavégzés helye: SPAR áruházak Budapesten (céges szervizautóval)
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, normál munkaidőben, óradíjas elszámolással
  • Szervizautó szakszerű üzemeltetése, állagmegóvása
  • Munkavégzéshez biztosított szerszámok szakszerű használata, állagmegőrzése

Amit elvárunk:

  • Középfokú villanyszerelői vagy épületgépész végzettség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Jó problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • Megbízhatóság, lelkiismeretesség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Alapszintű Microsoft Office ismeretek
  • Szerszámismeret és magabiztos szerszámhasználat
  • Előny bevásárlóközpont, irodaház, szálloda vagy kórház üzemeltetésében szerzett gyakorlat vagy gépész-karbantartó cégnél eltöltött idő

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Azonnali, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő családi vállalkozásban
  • Átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
  • Folyamatos szakmai fejlődéssel, előre lépési lehetőséggel családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Az alapjövedelmen kívüli számos juttatást (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)
  • Egyéni munkába járáshoz kötődő üzemanyag költségtérítést (35ft/km)
  • Céges telefon