Étteremvezető

2022.05.04.

Azonosító:

SPAR Mo.kons-2022-035115

Feladatok:

  • A szakeladó és a szakács munkájának felügyelete, koordinálása
  • Éttermi dolgozók szakmai képzése, oktatása
  • Üzlet nyitási-zárási feladatai
  • Napi zárással kapcsolatos feladatok
  • Trezor- és pénztárelszámolás felügyelete és elkészítése műszakváltáskor és záráskor
  • Szortiment változások követése
  • A sütési berendezések kezelése (sütés, főzés)
  • A konyhai árukészlet felügyelete, az alapanyagok és áruk megrendelése
  • A készételek minőségének folyamatos ellenőrzése
  • Fogyás, készlet ellenőrzése, valamint az áruhiány, leltárhiány csökkentése
  • A göngyöleg átvétel, kezelés és az árváltozások végrehajtásának megszervezése
  • Reklámanyagok kezelése és előírás szerinti kihelyezése
  • Akciómegjelenítés megszervezése
  • Reklamációk kezelése
  • Műszakbeosztás tervezése és koordinálása
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Preferáltan 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség és precizitás
  • Konfliktuskezelési készség

Amit kínálunk:

  • 13. havi juttatást
  • 10% kedvezményt a SPAR és INTERSPAR üzleteinkben
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Gépjármű üzemanyagtérítést bruttó 35 Ft/km
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod