Hús részlegvezető

Azonnal

A munkavégzés helye:

Nyergesújfalu

Tapasztalat:

Szakmai tapasztalat szükséges

Azonosító:

SM-2019-019525

Foglalkozás:

  • szakterülethez tartozó áruk rendelése, szortiment tartás, készletgazdálkodás
  • hatékony munka megszervezése
  • selejtes áru kezelése, esetenként göngyölegkezelés
  • space-nek, polctükörnek, SPAR előírások-nak és szavatossági időnek megfelelő árukihelyezés
  • saját részlegének a műszakbeosztás tervezése, szervezése, pihenő- és szabad-ságnapok kiadásának feltételeinek biztosítása a beosztott dolgozók részére
  • munkatársak szakmai képzésének, oktatásának biztosítása
  • részvétel leltározással kapcsolatos feladatok elvégzésében
  • állandó, udvarias kapcsolattartás a vevőkkel

Amit elvárunk:

  • kereskedelmi végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • vezetői tapasztalat
  • szakma iránti elhivatottság
  • vevőorientált szemlélet
  • jó kommunikációs készség
  • gyors, lendületes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos kihívásokkal teli munkakör
  • Dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem