Raktáros (Szentendre, ONLINE SHOP)

A munkavégzés helye:

Szentendre

Tapasztalat:

Nem szükséges szakmai tapasztalat

Azonosító:

ISP 5910 DS-2024-049662

Feladatok:

  • Áruforgalomhoz kapcsolódó tevékenységek elvégzése, visszáruk kezelése

  • Raktári- és a komissiozó tér rendjének megtartása, fenntartása

  • Áruk szakszerű tárolása, göngyölegkezelés

  • Áruátvételek végrehajtása mennyiség, minőség, szavatossági idő, jelölések tételes ellenőrzésével

  • Nem okoz problémát a kétműszakos munkarend, vagy a hétvégi munkavégzés vállalása

  • Megbízhatóan, lendületesen végzed a rád bízott feladatokat

  • Amennyiben nem rendelkezel targoncavezetői jogosítvánnyal, a vállalat biztosít képzést
  • Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél és targoncavezetői jogosítvánnyal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Egy bejelentett, biztos munkahelyet, ahol elismernek, és megbecsülnek
  • Kiszámítható, versenyképes bért és az alapjövedelmen kívül számos juttatást (13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogram)

  • Szakmai fejlődést, és előrelépési lehetőséget egy családias, támogató munkahelyi légkörben