Áruátvevő

Áruátvevő

Leírás:

Áruátvevő

A munkavégzés helye:

Tata

Azonosító:

5130. ISP-2019-015721

Foglalkozás:

  • Áruforgalomhoz kapcsolódó tevékenységek elvégzése, visszáruk intézése
  • Áruátvételek végrehajtása mennyiség, minőség, szavatossági idő, jelölések tételes ellenőrzésével
  • Áruk szakszerű tárolása, göngyölegkezelés
  • Raktári rend megtartása

Amit elvárunk:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Gyors, pontos és lendületes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget egy stabil hátterű vállalatnál
  • Átfogó betanulási programot az új belépők számára
  • Részvételt egy teljesen új üzlet nyitásában
  • Változatos feladatokat, folyamatos szakmai fejlődést és előrelépési lehetőséget egy támogató munkahelyi légkörben
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást