ToGo Részlegvezető

A munkavégzés helye:

Sárvár

Azonosító:

213. SM HB-2019-016696

Foglalkozás:

  • A részleg munkájának teljes körű irányítása, szervezése és felügyelete
  • Meleg-konyhai termékek recept szerinti elkészítése
  • Alapanyagok rendelése
  • Konyhai gépek és berendezések ismerete, használata
  • HACCP előírások betartása és betartatása

Amit elvárunk:

  • Szakács munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jelenlegi technológiák ismerete
  • Erős Excel tudás, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktív, dinamikus, vevőorientált beállítottság és innovatív gondolkodásmód
  • Rugalmas, gyors reagálás a vásárlói és a piaci igényekre

Amit kínálunk:

  • Azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, valódi értékeket teremtő családi vállalkozásban
  • Átfogó betanulási programmal várjuk az új belépőket
  • Változatos feladatokkal, folyamatos szakmai fejlődéssel, előrelépési lehetőséggel családias, támogató munkahelyi légkörben dolgozunk
  • Az alapjövedelmen kívül számos béren kívüli juttatást adunk