Online shop területünk folyamatosan bővülő csapatába keressük új kollégáinkat az alábbi áruházainkba:

EuroCenter INTERSPAR - 1034 Budapest, Bécsi út 154.
Szentendre INTERSPAR - 2000 Szentendre, Dobogókői út 4.
Diósd INTERSPAR - 2049 Diósd, Balatoni út 2/a.

Nyitott pozíció:
Online shop árukiszállító (Sofőr)
Bér: 500.000 Ft*

*Mely tartalmazza: 8 órás munkavégzés esetén az alapbéren felül az időarányos 13. havi fizetést, dolgozói kedvezményt, átlagos pótlékot és teljesítménybért, esetleges túlórát.

Mit kínálunk?

  • Kétműszakos munkarendet (Hétfőtől szombatig, 5 nap/8 óra; 7:00-15:30; 15:00-23:30 között)
  • BKK, és/vagy távolsági bérlettérítés (egyedi esetben gépjármű üzemanyag térítés 35 Ft/km)
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatás
  • Bejelentett, biztos munkahely, ahol elismernek és megbecsülnek

Milyen feladataid lesznek?

  • A webshopon keresztül megrendelt és összekészített áru eljuttatása a megrendelőkhöz
  • Kiszállítási folyamat pontos dokumentálása
  • Munka során használt gépjármű és eszközök rendeltetésszerű használata

Mit várunk tőled?

  • Fizikai terhelhetőség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Tapasztalat 3,5 tonna vagy kisebb teherautó vezetésében