Karrier

Kiemelkedő feltételekkel keresünk munkatársakat, Üllői Logisztikai Központunkba

Áru-összekészítő munkakörbe

Feladatok:

  • Termékek megadott lista alapján történő összekészítése.
  • Esetenként árukiadásban és leltározásban közreműködés.
  • A raktár rendjének, tisztaságának biztosítása.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Fizikai terhelhetőség.

Előny, de nem feltétel:

  • Vezetőállásos targonca (3313) jogosítvány megléte és használatában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség.
  • Kulturált munkakörülmények, modern géppark.
  • Ingyenes targoncavezetői jogosítvány (OKJ-s bizonyítvány) megszerzésének lehetősége.
  • Munkabér: alapbér + teljesítményarányos fizetés.
  • Munkába járás ingyenes céges autóbusszal az alábbi településekről: Budapest, Vecsés, Üllő, Gödöllő, Isaszeg, Pécel, Maglód, Ecser, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Sülysáp, Mende, Gyömrő, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Monor, Dabas, Ócsa.

Munkavégzés helye: 2225 Üllő, Zsaróka út.